Ο Δήμος Καβάλας προκειμένου να προβεί στην υπηρεσία με τίτλο «Υπηρεσίες ελέγχου και συντήρησης οργάνων παιδικών χαρών Δήμου Καβάλας», προσκαλεί τους οικονομικούς φορείς που δραστηριοποιούνται στην παροχή των σχετικών υπηρεσιών να υποβάλουν προσφορές έως τις 03-01-2023, ημέρα Tρίτη και ώρα 10 : 00 π.μ., στο Δημοτικό Κατάστημα στην οδό Κ. Παλαιολόγου 4, 1ος όροφος, Δ/νση Οικονομικών, Τμήμα Προμηθειών.
Ενδεικτικός Προϋπολογισμός: Τριάντα χιλιάδες ευρώ (30.000,00 €) χωρίς Φ.Π.Α. 24%, ήτοι τριάντα επτά χιλιάδες διακόσια ευρώ (37.200,00 €) συμπεριλαμβανόμενου Φ.Π.Α. 24%